Ogłoszenia parafialne

XIII Niedziela Zwykła – 26.06.

 1. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:
  wtorek – wsp. św. Ireneusza,
  środa – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
 2. Dzisiaj jest przeprowadzona zbiórka na tacę przeznaczoną na Daninę Św. Piotra, a w środę, 29.06. obchodzimy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
 3. Dziś tradycyjnie są zbierane do puszek pod chórem ofiary na obiady w szkole dla dzieci z ubogich rodzin.
 4. Zapraszamy do czwartku na Nabożeństwa Czerwcowe odprawiane w dni powszednie po Mszy wieczornej, a dziś o godz. 19.00.
 5. W I-piątek miesiąca, spowiedź podczas Mszy św. rano i po południu od godz. 17.00. Msza wieczorna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa z Litanią i Aktem wynagrodzenia. Kornka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Po Koronce wystawienie Najśw. Sakramentu do godz. 18.00. Do chorych udamy się przed południem.
 6. W I-sobotę miesiąca Msza o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 18.00.
 7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, zapraszamy na godz. 19.00 na nabożeństwo adoracyjne połączone ze zmianą tajemnic różańcowych. Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na cele inwestycyjne.
 8. W sierpniu wyruszy Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna na Jasną Górę, zapraszamy do wyruszenia na szlak pielgrzymi razem z ks. proboszczem w grupie Amarantowej (szczegóły u ks. proboszcza). W zakrystii można składać intencje, zapisane na kartkach, w których pielgrzymi będą się modlić w drodze.
 9. W lipcu i sierpniu nie ma w niedziele Mszy o godz. 12.30, a Msza wieczorna jest sprawowana o godz. 20.00.
  Kancelaria będzie czynna: poniedziałek, środa i piątek w godz. 17.00-17.30 i w czwartek 9.00-10.00.
  Z powodu że jest jeden ksiądz, spowiedź jest możliwa tylko poza Mszami, proszę w zakrystii zgłaszać potrzebę.