Ogłoszenia parafialne

XXV Niedziela Zwykła – 24.09.

 1. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:
  poniedziałek – wsp. bł. Władysława z Gielniowa,
  środa – wsp. św. Wincentego a Paulo,
  czwartek – wsp. św. Wacława,
  piątek – Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,
  sobota – wsp. św. Hieronima.
 2. W dniu dzisiejszym obchodzimy 109. Światowy Dzień Migrantów i Uchodźców, pod hasłem Wolni, aby wybrać: migrować, czy pozostać.
 3. Dzisiaj zapraszamy dzieci klas III wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 12.30 i po niej na pierwsze spotkanie przygotowujące do przyjęcia I-Komunii św.
 4. Dziś są zbierane do puszek pod chórem ofiary dla dzieci z ubogich rodzin.
 5. Ponawiamy zachętę do zebrania osób do drugiej róży Różańca rodziców za dzieci, jeszcze brakuje kilkoro chętnych.
 6. W każdy wtorek wieczorem jest odprawiana Msza zbiorowa, jako Nowenna za przyczyną św. Edwarda. Intencje zapisane na kartkach można składać do puszki przy kaplicy św. Edwarda.
 7. Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne połączone ze zmianą tajemnic różańcowych o godz. 17.00. Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na cele inwestycyjne.
 8. W najbliższych tygodniach są wolne intencje mszalne, osoby zainteresowane zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.
 9. W sobotę odbędzie się pielgrzymka na Jasną Górę, zbiórka przed kościołem o godz. 5.30, wyjazd o 5.45, koszt 70 zł, zapisy przyjmujemy w zakrystii.
 10. Ponieważ kolejny raz została rozbita puszka pod chórem, zmuszeni jesteśmy, żeby zainstalować kamery w kościele. Za tydzień w ramach zbiórki inwestycyjnej będziemy zbierać pieniądze na ten cel, można też wpłacać na konto parafii.