Transmisja TV z archikatedry warszawskiej

Zachęcamy wszystkich, którzy nie będą mogli uczestniczyć w uroczystościach Triduum Paschalnego w kościele, do uczestnictwa w transmisji telewizyjnej z archikatedry warszawskiej w programie TVP3 Warszawa:

  • Msza Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek, 1 kwietnia – godz. 18.00, (Mszy św. będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz, a homilię wygłosi bp. Piotr Jarecki)
  • Liturgia Męki Pańskiej w Wielki Piątek, 2 kwietnia – godz. 17.00, (Liturgii będzie przewodniczył i wygłosi homilię bp. Michał Janocha)
  • Liturgia Wigilii Paschalnej, 3 kwietnia – godz. 20.00. (Liturgii będzie przewodniczył i homilię wygłosi bp. Rafał Markowski)
  • Msza św. w Niedzielę Zmartwychwstania, 4 kwietnia – godz. 11.00. (Uroczystej Eucharystii będzie przewodniczył bp. Piotr Jarecki który wygłosi też homilię)

W trakcie Triduum i Świąt będzie możliwość przyjęcia Komunii św. dla osób uczestniczących we Mszy św. poprzez media. Obrzęd komunii św. poza Mszą będzie miał miejsce w czwartek o godz. 15.00, w piątek o godz. 14.30, w niedzielę i świąteczny poniedziałek o godz. 15.00.