Ogłoszenia parafialne

V Niedziela Wielkiego Postu – 26.03.

  1. Dziś tradycyjnie zbieramy do puszek pod chórem ofiary dla dzieci z ubogich rodzin.
  2. W środę o godz. 19.00 zapraszamy na pierwsze spotkanie w sali za plebanią, kandydatów z klas VIII chcących rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  3. W piątek 31.03. udamy się do osób chorych ze spowiedzią i Komunią św. przed świętami. Można zgłaszać chorych w zakrystii.
  4. Zapraszamy w piątek po Mszy wieczornej na ostatnie nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszej Parafii, w tym dniu nie będzie Drogi Krzyżowej dla dzieci o godz. 17.30.
  5. W I-sobotę miesiąca zapraszamy na ostatnie, piąte nabożeństwo o godz. 17.00, przez które wypełniamy wezwanie MB z Fatimy. Msza o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 18.00.
  6. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Przed każdą Mszą św. odbędzie się poświęcenie palm. Jest to też pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 17.00 ostatnie Gorzkie Żale z nauką pasyjną, połączone ze zmianą tajemnic różańcowych. Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na cele inwestycyjne.
  7. Zachęcamy następne osoby by zebrać drugą różę Różańca rodziców za dzieci, jeszcze brakuje kilkoro chętnych.
  8. Parafialny Zespół Caritas zachęca do przekazywania 1,5% podatku na rzecz naszego Zespołu, pod chórem są ulotki jak tego dokonać.
  9. Pod chórem są w sprzedaży świece Wielkanocne i Parafialny Zespół Caritas prowadzi, przez kolejne niedziele Wielkiego Postu, zbiórkę pieniędzy na swoją działalność.
  10. Pod chórem są kartki z Duchową Adopcją Dziecka Poczętego.