Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Wielkiego Postu – 03.03.

 1. W tym tygodniu będziemy przeżywać w liturgii:
  poniedziałek – Święto św. Kazimierza.
 2. Dziś rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne, które potrwają do środy 06.03. włącznie. Rekolekcje prowadzi ks. Leszek Rasztawicki. W niedzielę nauki rekolekcyjne będą głoszone na wszystkich Mszach. Od poniedziałku do środy Msze z naukami dla dorosłych będą odprawione o godz. 12.30, 18.00, oraz 19.30 Msza z nauką szczególnie dla młodzieży. Spotkania rekolekcyjne dla dzieci w tygodniu odbywać się będą w ramach zajęć szkolnych.
 3. Dzisiaj zapraszamy na godz. 17.00 na Gorzkie Żale połączone ze zmianą tajemnic różańcowych. Rada Parafialna zbiera ofiary na cele inwestycyjne, szczególnie na ogrzewanie gazowe.
 4. W poniedziałek wieczorem będzie odprawiona Msza wspominkowa.
 5. W środę na Mszy wieczornej będziemy modlić się za apostatów.
 6. W piątki Wielkiego Postu Różaniec będzie o godz. 17.00.
 7. W Wielkim Poście zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. W piątki Droga Krzyżowa o godz. 17.30 dla dzieci, a po Mszy wieczornej dla młodzieży i dorosłych. W niedziele o godz. 17.00 Gorzkie Żale z nauką pasyjną. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 8. Za tydzień Odnowa w Duchu Św. zaprasza na Wieczór Chwały po Mszy wieczornej.
 9. Pod chórem są w sprzedaży świece wielkanocne Caritas. Parafialny Zespół Caritas zachęca do przekazywania 1,5% podatku na rzecz naszego Zespołu, pod chórem są ulotki jak tego dokonać.
 10. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w kościele św. Kazimierza odbędzie się Koncert Muzyki Pasyjnej Rozmowa z Bogiem. Plakat jest w gablocie.
 11. Są wolne intencje w trakcie trwania rekolekcji.