Ogłoszenia parafialne

XXIV Niedziela Zwykła – 17.09.

 1. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:
  poniedziałek – Święto św. Stanisława Kostki,
  środa – wsp. św. Męczenników Koreańskich,
  czwartek – Święto św. Mateusza,
  sobota – wsp. św. Pio z Pietrelciny.
 2. Dziś zapraszamy wszystkich chętnych na Różaniec o godz. 17.30, w ramach Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej.
 3. Ponawiamy zachętę do zebrania osób do drugiej róży Różańca rodziców za dzieci, jeszcze brakuje kilkoro chętnych.
 4. W każdy wtorek wieczorem jest odprawiana Msza zbiorowa, jako Nowenna za przyczyną św. Edwarda. Intencje zapisane na kartkach można składać do puszki przy kaplicy św. Edwarda.
 5. W środę o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie w sali z tyłu plebani, kandydatów z klas licealnych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 6. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci klas III wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 12.30 i po niej na pierwsze spotkanie przygotowujące do przyjęcia I-Komunii św.
 7. W sobotę i niedzielę odbędzie się 39. Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę, pod hasłem Świętość w codzienności.
 8. Ksiądz kard. Kazimierz Nycz ustanowił kościół parafialny Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie – Diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej – Pośredniczki Wszelkich Łask.
 9. Za tydzień tradycyjnie, będą zbierane ofiary dla dzieci z ubogich rodzin.
 10. Dzisiaj w kościele św. Kazimierza odbędzie się na Mszy o godz. 13.15 wprowadzenie relikwii bł. Michała Sopocki, oraz piknik mundurowy do godz. 18.00, będą zabawy dla dzieci, prezentacje przygotowane przez Policję, Straż Miejską i Straż Pożarną, będą też badania lekarskie zorganizowane przez Starostwo.
 11. 30.09. odbędzie się pielgrzymka na Jasną Górę, koszt 70 zł, zapisy przyjmujemy w zakrystii.